GTOS Terapi

GTOS Terapi

GTOS Terapi, kas, tendon, fasya, ligament gibi tüm yumuşak dokularda belirli bir etkene veya zaman içerisinde yaşlanmaya bağlı olarak oluşan, bilimsel anlamda akut denilen yani ani ve şiddetli veya kronik olarak devam eden ağrı, hissel etki azalması, güç kaybı hatta hareket kısıtlamalarına neden olan durumlar Ağrı-Spazm-Ağrı sürekli sinirsel kitlenmelerini anında ve kalıcı olarak çözen bir terapi yöntemidir.

GTOS Terapi sistemi, özel uzmanlar tarafından özgün patentli bir cihazla ve deri altına girmeden uygulanan bir manuel masaj tekniğidir. Ameliyat, iğne, ilaç ışın elektrik vb. kullanmadığı için hiç bir risk taşımamaktadır. Bu sebeble tansiyon, şeker hastası yaşlıdan 9 aylık hamile bayanlara kadar herkese uygulanabilmektedir. Üstelik değerlendirme ve kalıcılığı artıran GT ağrı okulu (kaldırma teknikleri, duruş ve bunun gibi biyo mekanik düzeltmelerin verildiği uygulamalı ders) gibi aşamadan oluşan GTOS Terapi en az bir saat süren tek bir terapi seans kadar hızlı ve ekonomiktir.

Yazar Hakkında

Gtos Terapi Uzmanı ve Gtos Terapi Eğitmeni olan Fizyoterapist Esra Kepez, 4 yıllık lisans mezuniyetinin ardından pilates konusunda uzmanlaşmıştır. Fizyomax Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin kurucusudur. Fizyoterapist eşliğinde aletli pilates eğitimleri vermektedir.

Leave Comment