Hasta değerlendirmesi

Hasta değerlendirmesi

GTOS Terapi uygulaması öncesinde Fizyomax’ın uzman fizyoterapistleri hastanın şikayetlerini ve tedavi sonrası beklentilerini dinler. Hasta tarafından sunulan ve bir tıp merkezinden alınmış raporlar incelenir. Bulgular ile hastanın şikayetleri doğrultusunda bir analiz yapılır ve tedavinin hastaya ne derece olumlu etki yapabileceğine karar verilir.

Hastaya da şeffaf bir şekilde iletilen tedavi süreci ve GTOS Terapi uygulaması sonrasındaki başarı durumu bilgisi neticesinde bir karar verilir. Hastanın da onayı sonrasında tedavi sürecine geçilebilir.

GTOS Terapi tedavi sürecinin ne kadar süreceğine, kaç seans uygulanacağına ve seansta yoğunlaşılacak bölgelere alanında uzman GTOS terapi fizyoterapistleri karar verecektir. Fizyoterapistler tedavi öncesi veya sonrası için hastadan tedavinin verimini artırıcı talepler önerebilir.

Ayrıca burada yer alan yazımızdan GTOS Terapi tedavisinin hangi durumlarda etkili olduğunu da okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Gtos Terapi Uzmanı ve Gtos Terapi Eğitmeni olan Fizyoterapist Esra Kepez, 4 yıllık lisans mezuniyetinin ardından pilates konusunda uzmanlaşmıştır. Fizyomax Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin kurucusudur. Fizyoterapist eşliğinde aletli pilates eğitimleri vermektedir.

Leave Comment