Gtos terapi kalıcı bir çözüm müdür?

Gtos terapi kalıcı bir çözüm müdür?

GTOS Terapi hastaların şikayetlerine kalıcı bir çözüm üreten tedavi yöntemidir. Başarısı binlerce hasta kanıtlanmış olan tedavi süreci sonrasında hastalar, yüksek bir başarı yüzdesi ile şikayetlerinden kurtulur.

Uygulanan tedavi sonrasında sağlığına kavuşan hastalarda aynı şikayetlerin tekrar etmesi olasılığı, tamamen sağlıklı bireylerde görülme ihtimali ile aynı düzeydedir. Tamamen sağlıklı olan bir bireyin, rahatsızlığa sebep olabilecek veya daha önce gerçekleşmiş bir rahatsızlığı yeniden ortaya çıkarabilecek bir hayat tarzı benimsemesi, çalışma koşulları içinde bulunması gibi durumlar, rahatsızlıkların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Bu nedenle Fizyomax’ın uzman fizyoterapistleri tedavi sonrasında sağlığına kavuşan hastalara ücretsiz bir kontrol seansı daha gerçekleştirmektedir. Bu kontrol seansında hastaya gerekli görüldüğü takdirde çeşitli egzersizler verilebilir veya yaşam süresi boyunca kaçınması gereken hareketleri uygulamalı olarak gösterebilir.

Yazar Hakkında

Gtos Terapi Uzmanı ve Gtos Terapi Eğitmeni olan Fizyoterapist Esra Kepez, 4 yıllık lisans mezuniyetinin ardından pilates konusunda uzmanlaşmıştır. Fizyomax Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin kurucusudur. Fizyoterapist eşliğinde aletli pilates eğitimleri vermektedir.

Leave Comment